| Andrei178098 a întrebat:

Salut. Daca ai un telefon conectat pe un cont google gmail poti localiza telefonul. Intrebarea mea este : cum pot localiza un telefon care e conectat la gmail ul pe care am acces dar la acea persoana sa nu apara " telefonul a fost localizat " ca dupa ce il localizez asa apare. Ce pot face sa nu mai apara asa cand il localizez? Funda

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Nimic,funcția e by default in android, poți să-i instalezi aplicați asta pe telefon

https://play.google.com/......ps/details

Poate te ajuta mai mult,daca e un telefon Samsung sau Oneplus, poți ascunde aplicația și urmări în tăcere persoana in cauza, deși mi se pare puțin ciudat, dar meh, cum știi tu man.
Io sper că te am ajutat!
Bafta!

| Andrei178098 explică (pentru Hyperion7):

Nu pot sa ii instalez aplicatia in telefon, alta solutie nu e?

Răspuns utilizator avertizat