| pantera a întrebat:

Am pierdut un iphone 4, si nu ii stiu imei-ul ca sa pot sa il gasesc...cum pot afla imei-ul daca e pierdut? inainte l-am conectat prin itune, i-am facut si jailbreack...e vreo metoda cum sa ii vad imei-ul? cum pot sa il gasesc? cartela n-am avut in el

1 răspuns:
| Tudy000 a răspuns:

Daca mai ai contractul, uitate in contract si gasesti si imeiul, sau pe cutie si daca nu l-ai cumparat pe sub mana suni la Apple sau dai cumva de ei cum vrei tu si poate reusesc sa te ajute, dar daca ai facut jailbreak ma cam indoiesc...