| Roxin_Alex_1989 a întrebat:

cum pot gasi un telefon pierdut (Apple iphone 4s)? funda si vot(stiu imei)

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă cerul e de partea ta, îl găsești...
Si eu l-am avut pierdut, dar l-am recuperat. Bine, am avut si noroc să mi-l găsească niște oameni cinstiti.
Cum o fi să fie, degeaba suferi...

| Hitback a răspuns:

Rog pe cel care si-a pierdut iphone-ul sa isi piarda si incarcatorul. laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hitback):

laughing)

| valentino52 a răspuns:

Daca ai avut activat functia find my iphone te loghezi cu contul de icloud si in 2 secunde iti va aparea locatia telefonului.

| Roxin_Alex_1989 explică (pentru valentino52):

De pe ce ma loghez? de pe laptop e bine?

| xDr0gs a răspuns:

Salut mergi la politie si ii dai garantia si factura de la telefon.Sau cred ca factura n umai stiu. Si iti poate localiza telefonul chiar daca e in strainatate! Am avut si eu un Samsung Galaxy S II si l-am pierdut prin parc.Si mi-lau furat doi si m-am dus la politie si in cateva zile mi-au gasit telefonul! Sper ca te-am ajutat.