| AnoniMmMzZ a întrebat:

Problema. mi-am facut update la iPhone-ul meu 3gs la ios 6.1.3. si acum imi cere cartela de activare. care nu o am si nu merge prin Wi-Fi... ce fac? stiu ca era ceva cu jailbreack sau ceva de genu. Ajutor!

3 răspunsuri:
| Criterion a răspuns:

Solutia poate fi gasita prin alegerea produselor concurentei.

| rafa1987 a răspuns:

Da trebuie sa bagi o cartela in el daca e codat pe o anumita reatea trebuie sa bagi o cartela de aceas reteaua si sa ai conectiune Wi-Fi ca altfel nu merge happy

| AnoniMmMzZ explică:

Pai... era o metoda Hacktivare cu jailbreack cu redsnow sau sn0wbreeze.