| DanielDanny a întrebat:

Am primit oferta de la Digi Rds: 2 telefoane 2 cartele Credeti ca ar fi bine sa accept? Voi ce stiti despre oferta asta? Pana acum am avut doar internet si tv de la Rds si nu stiu ce sa zic despre abonamentele mobile de la ei, parca suna prea frumos. Telefoanele sunt bune dar ecranul imi da dureri de cap pentru ca daca il folosesc in landcscape cu un ochi vad mai multa lumina decat celalalt (nu stiu cum sa explic mai exact).

Răspuns Câştigător
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

De obicei telefoanele pe care le dau astia in genul asta de situatii nu is asa strălucite... Daca spui că te deranjează ecranul eu as spune să nu le iei.