| COOLboY a întrebat:

Am o intrebare: Abonamentele de minute, SMS-uri si internet pentru telefoane mobile merg si pe tabletele 3G/4G?
Adica stiu ca exista tablete de pe care poti suna (practic telefoane: ca si ASUS FonePad) dar cele clasice 3G/4G functioneaza cu abonamente de mobil?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merg numai datele, vocea si sms, nu.

| COOLboY explică (pentru anonim_4396):

Pai tocmai datele ma intereseaza =) Si am prins o oferta foarte buna

| anonim_4396 a răspuns (pentru COOLboY):

Atunci poti baga sim-ul intr-un router sau intr-un modem si poti intra pe internet pe tableta sau laptop.