| LaVerd3 a întrebat:

Am scapat un Samsung s2 si s-a spart ecranul si jumate se vede negru, cat ma costa sa il repar? Partea unde se vede negru prima data cand l-am scapat mergea dar cand am apasat pe tauch s-a stricat si vede negru, se mai poate repara? Cat ma costa in total?

3 răspunsuri:
| lovecats123 a răspuns:

Pai si eu i-am schimbat ecranul telefonului meu si m-a costat cam trei milioane-300lei dar eu nu aveam si displayul spart pentru care se plateste cam 800lei

| LaVerd3 explică (pentru lovecats123):

670 lei e tot telefonul in magazin nou

| LaVerd3 explică (pentru LaVerd3):

De fapt acum e 420 lei pe e-mag