| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu cateva probleme cu un Iphone 5 ios 7.1 second-hand
Problema consta in:
1.telefonul este incins non-stop chiar si in buzunar cand il tin blocat frige! a 2 problema e ca se incarca foarte greu in 2.3 ore sa fie 100% iar cand il folosesc, bateria tine foarte putin! 1 ora si ceva utilizare si 6 ore in repaus! care ar fi problema!?

2 răspunsuri:
| Tamas_Ionutz_2000 a răspuns:

1. Procesorul e de vina
2. Bateria trebuie inlocuita(iti recomand sa il duci la un specialist)

| SirAugustin a răspuns:

Cere ajutor pe iphone forum aici o sa fii luat in bataie de jos si vor fi raspunsuri puse de fanboy android(da ei au vew 4 core quad).