| KrisizZ a întrebat:

Am si eu niste intrebari despre Samsung Galaxy S3 Neo :
- s3 neo sau s3 normal (telefonul il folosesc mai mult pentru jocuri )
- cum ruleaza jocurile precum Asphalt 8, Real Racing 3, Spider-Man 2 etc
- cum navigheaza pe internet?
- pe magazin play gaseste orice aplicatie? ( am mai avut un Allview Viper S iar cand cautam pe magazin jocuri precum Asphalt 8, Gta Sa, Gta vice city etc nu apareau )
- dupa cateva luni de utilizare are lag sau merge bine?
- am vazut pe yotube ca ruleaza foarte greu gta san andreas dar intrebarea este cum ruleaza la low si cu toate satarile la 0?
Multumesc anticipat, dau funda celui ce-mi raspunde la toate intrebarile.

1 răspuns:
| Zaygon a răspuns:

S3 normal e depasit deja de mult. Am umblat pe 2 si deja agatau. Asphaltul merge dar nu exceleaza. Procesor slab(1.2-1.4 Ghz poate fi quad dar degeaba), memorie RAM putina (1 GB normal si 1, 5 GB pe neo). Uita-te pe piata chineza si gasesti alternative mult mai bune. Telefoanele asa zise de buget mediu sunt de fapt low cost, iar pretul mai mare il face doar nunele companiei.