| ZambetulNebuniei a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul. (nu explic prea bine, dar incerc)
Astazi cand am apasat pe butonul "de sunat" (butonul verde, cu un receptor pe el) mi s-a inchis telefonul.
Daca e blocat si apas, nu se intampla nimic, dar daca apas cand e deblocat se inchide.

Ce pot sa fac?
Ce a patit?

Mentionez ca e un Nokia C3.

Răspuns Câştigător
| lola9 a răspuns:

1.Daca are garantie du te la magazinul de unde la i cumparat. 2Du te la un servis de telefoane. 3Cumpara altul fa si tu socoteala costurile de reparatie poate costa cat un telefon nou asa ca cel vechi se mai strica daca a m-ai facut-o odata.Cel mai bine strange bani si cumpara altul. Sper ca te am ajutat. Succes!

2 răspunsuri:
| ZambetulNebuniei explică (pentru lola9):

Am rezolvat.
A trebuit doar sa-l resetez la setarile din fabrica.

| lola9 a răspuns (pentru ZambetulNebuniei):

Bv.