| Marius_Yo_1997 a întrebat:

Am un Nokia c3-00 de un an, iar de revelion am observat o problema, cand apas pe butonul verde de raspuns la apel, telefonul se inchide si se deschide singur. Pot sa ili mai repar?

1 răspuns:
| DenisIonut01 a răspuns:

L-ai scapat pe jos? face scurt la tasta aceia eu pateam la x3-00 cand ridicam slide-ul se restarta, ori e de la soft si trebuie reinstalat softu ori de la butonu ala face ceva scurt.Du-te la un service autorizat de preferinta!