| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca am raportat din greseala un comentariu pe Youtube?
S-a intamplat accidental, vizionam un clip si cand s-a terminat clipul am inceput sa citesc cateva comentarii. Eram logata pe telefon si telefonul meu are Android. Am apasat din greseala pe un comentariu si s-a blocat telefonul pentru cateva secunde.Eu am inceput sa apas pe ecran, si am apasat pe butonul de raportare si fix atunci telefonul s-a "deblocat".
Comentariul nu continea cuvinte urate. Nu jignea pe nimeni... Deci, ce se intampla? Imi poate sterge contul? laughing

3 răspunsuri:
| RobertSteaua02 a răspuns:

Nu,daca ai raportat un comentariu, inseamna ca acel comentariu s-ar putea sa fie sters de cei care au facut youtube-ul. Funda?

| StaticDom321 a răspuns:

Să îti șteargă contul nu, acesta nu e motiv sa ti-l șteargă

| georgianadima58 a răspuns:

Nu cred ca se intampla nimic.