| 19742013 a întrebat:

Am si eu o problema[dar nu cred ca sant unicul] cu o tableta MEDIACOM SMARTPAD 750 3G si imi da o eroare cand deschid magazin play store.Pana acum am incercat cred ca toate variantele posibile si tot nu reusesc, daca se poate sa ma ajute cineva as fi recunoscator...va multumesc.

11 răspunsuri:
| musculo a răspuns:

Ai cont gmail? daca da trebuie sa mergi in stari>conturi si sincronizare>sa intri pe cont, sa sincronizezi tot ce este in el, iar dupa in dreptul contului va aparaea un cerc verde

| 19742013 explică:

Tot nu merge am sincronizat, cercul este verde dar google play se blocheaza... daca poate cineva sa ma ajute pe mess satin_bty este id ul meu...

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Ai incercat sa inchizi telefonul si sa il repornesti.Mie mi-a mers asa.Pa,pa

| 19742013 explică:

Cred ca l-am inchis si l-am deschis de 20 de ori dar tot nu merge.Am incercat si mai multe tipuri de google play dar degeaba...

| 19742013 explică (pentru Pufoshenia):

Buna...nu merge si nu merge, cred ca o sa dau cu el pe geam...

Răspuns utilizator avertizat
| 19742013 explică (pentru EllaBlackEyes):

A m dat si clear data, am revenit si la setarile din fabrica ...nu merge.

| Pufoshenia a răspuns (pentru 19742013):

Daca mai ai garantie du-te cu el la service sa ti-l repara.

| 19742013 explică:

Garantie mai am ca l-am luat pe 23 dec 2012, dar am fost la magazin cu el si le-am zis ca nu are google store si ca nu merge instalat ca imi da o eroare dar au zis ca ei nu stiu nimic de treba asta si asta e ce puteam sa fac sa il dau inapoi? nu tableta are un magazin,ca sa i zic asa se numeste,slide me,dar nu e la fel ca google store, am mai citit pe net si am auzit si varianta ca mediacom nu ar avea liceenta pentru google play, nu stiu ce sa mai cred, mai astept solutii de la voi, in continuare.

Răspuns utilizator avertizat
| 19742013 explică:

Nu ma pricep sa instalez softul.