| cosmin134 a întrebat:

am o tableta,, mediacom smartpad 855i,, problema ei este ca nu se aprinde nu stiu ce are. Multe sfaturi bune primeste o funda.

Răspuns Câştigător
| Rebel23 a răspuns:

Decât sa te apuci tu,,Meșterul Manole"sa repari tableta, nu zic ca nu ai putea, dar nu cred ca ai cunoștințele necesare, cel mai bine o duci la un Service, dacă nu are o problema grava și o poate rezolva in 5minute, te uiți și tu acolo sa vezi ce face, iar data viitoare vei aplica și tu.Sa știi de la mine ca munca nu se învață, munca se fura. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| tintareco a răspuns:

Vezi dacă acumulatorul este încărcat sau este defect, apoi butonul de pornire, să auzi acel declic.Penultima variantă, este defect iluminatul de la ecran dar atunci, la lumină, ar trebui să vezi pe ecran ori ce operaţiune. Ultima variantă, defectă tableta.