| Andrei9836 a întrebat:

Am si eu un abonament la RDS-RCS si azi am primit un apel de la ei si mi-au zis ca am vorbit prea mult la telefon, eu stiind ca am Abonament optim nelimitat. mi-au zis ca pot ajunge la deconectare fara posibilitatea de al reconecta.

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Dar cat ai vorbit? Nelimitat e doar pe hartie.Au mai patit si altii si daca te deconecteaza platesti abonamentul in continuare.

| Andrei9836 explică:

Am vorbit aproape 8000 de minute intr-o luna si jumate, aproapr doua luni. imi ziceau ca pot ajunge la deconectare.