| anonim_4396 a întrebat:

Am Sony Ericsson xperia arc si nu mai merge camera.
Apare o eroare cand vreau sa pornesc camera "din pacate, aparat foto s-a oprit".
Stie cineva care ar fi solutia?
Va multumesc.

2 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Se poate sa ai praf in vizor, incearca si un restart la telefon!
Bafta!

| MeMike a răspuns:

Daca l-ai scapat ceva atunci poate fi din interiorul telefonului. Du-l la garantie daca mai are daca nu mergi la un magazin care repara, Mergi la unul renumit sau o firma ca sa nu il strice si mai tare. Eu am Sony si nu am nici o problema cu el. Nu incerca sa-l repari tu.