| anonim_4396 a întrebat:

Am telefonul Nokia cu symbian si vreau sa pun android pe el se poate? ce trebuie sa fac? am un Nokia 5800xpress muisic care are si USB

6 răspunsuri:
| Vladitzzu a răspuns:

Te duci la un servis gsm si ii pui pe cei de acolo sa-ti schimbe sistemul de operare. Sper ca te-am ajutat!

| al3xander a răspuns:

Nu se poate, telefoanele nu sunt precum calculatoarele sa le poti schimba OS-urile.

| horia2012 a răspuns:

Nu poti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Teoretic se poate însă nu vei avea funcționalitățile active din cauza lipsei driverelor (nu vei avea gsm, accelerare video, deci mai nimic)

| naruhina1030 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si jocul subway surfers pentru android de unde pot sa il descarc gratis pentru pc?

| Wiorel a răspuns:

Este imposibil sa faci asta. In plus sunt cam putine jocuri care sunt disponibile pentru android si pentru pc.