| xDanyxDany a întrebat:

am un Nokia c5-03 si vreau sa-i schimb sistemul de operare, de exemplu cum e la android: cyanogenmod sau jelly smart, as vrea unul pentru symbian, dau funda!

3 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Sistemul de operare nu il poti schimba la telefon! Cine ti-a zis asta? Cyanogen ii pentru Android! Nokia nu are nici o legatura cu android!

| xDanyxDany explică (pentru 0x11111051):

Pai eu am intrebat daca exista alt sistem cum e la android si am dat exemplu: cyanogenmod

| 0x11111051 a răspuns (pentru xDanyxDany):

Cyanogen NU ESTE SISTEM! Este acelasi android! Cyanogen Este grupa de oameni care produce versiuni de android, altele de cit cele oficiale!