| costin517 a întrebat:

Am un HTC desire cu un rom pe el. uneori se inchide si se deschide singur si incepe sa vibreze apoi iar se inchide si tot asa. pana cand ii scot bateria. se intampla numai cand e la incarcat.

Cum pot rezolva asta?

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Ca sa nu faci ceva gresit singur si sa strici telefonul mai tare, du-te la gsm service pentru telefoane. Sfatul meu.

| Bluemind112 a răspuns:

Nu prea ai ce sa strici la el, pune-i ROM-ul original pentru ca asta ii face prastie procesorul...

| MaxKiller911 a răspuns:

Salut! Eu am un ZTE Grand X IN, asa face si al meu, doar ca el doar se aprinde si se stinge, sfatul meu este sa te duci la un service big grin.