| D0zzz a întrebat:

Am un telefon samsung cu sina, care de la un timp, de multe ori cand il bag la incarcat se inchide si se deschide din nou sau se inchide definitiv si trebuie sa-i scot bateria. Si de exemplu astazi, se inchidea intr-una... Nu stiu de la ce sa fie. Cateodata il puneam la incarcat cand mai avea doar 1 liniuta sau 2. si se mai intampla ca nu mai puteam sa-l tin la incarcat pana devenea full si il scoteam. In rest, nu l-am udat, nu l-am trantit, si mentionez ca il am de asta vara. Ce sa-i fac? Ce se intampla cu el?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteleg ca este in garantie.Scoate bateria si sterge contactele atit la baterie cit si la telefon,cu ceva alcool, spirt, dar cit poti de usor.Altfel,nu umbla la el ca pierzi garantia.este posibil sa ai ceva la telefon.Numai bine.