| Blaxander99 a întrebat:

Am un Huawei P7 care are specificatii foarte bune dar se sacadeaza pe jocuri si uneori chiar in sistem, am incercat resetarea din fabrica, am incercat si de la optiuni dezvoltator, am incercat si cu clean master, am incercat multe variante dar tot asa se intampla. Ce pot sa fac sa se miste foarte lin?

1 răspuns:
| SilviaDulcik a răspuns:

Huawei P7 nu este chiar așa bun precum îl consideri. Chiar și atunci când a apărut, pe partea de performanță stătea destul de prost. Dacă înainte se mișca mai bine înseamnă că memoria internă a "îmbătrânit".