| Alex2034 a întrebat:

La Huawei p9 lite 2017 ma pot inregistra fara contul de google dupa resetarea de fabrica?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.

| Bogdan70001 a răspuns:

Nu stiu daca mai poti!
Telefonul este cam vechi si din cate stiu eu Huawei nu ii mai face update-uri deci cacaturile de pe YouTube pot functiona. Daca nu mai merge nimic de acolo nu mai ai nicio sansa (pe HUawei si Meizu chiar nu mai poti face nimic)

Dar te aisgur ca daca ai un telefon Xiaomi din 2017 treburile astea nu mai merg pentru ca telefoanele Xiaomi din 2017 inca primesc update-uri de securitate, iar metodele de pe YouTube sunt vechi

| LuciWv a răspuns:

Merge dar e complicat
cauta bypass FRP p9 lite