| AlexSandu17 a întrebat:

Am un iphon 4 si nu se incarca. De ce? Ma puteti ajuta? Am incercat cu mai multe incarcatoare.

Răspuns Câştigător
| Komarov a răspuns:

Pai poate fi de la mufa de incarcare incearca un betisor de ureche sau pur si simplu sufla praful din interior.O alta problema ar fi sa schimbi cu totu mufa de incarcare adica cu tot cu flex nu ar trebui sa coste mai mult de 30 de ron o ultima varianta ar fi ca bateria sa fii folosit toate ciclurile de incarcare si sa fie la pamant dar oricum cel mai probabil mufa funda?

1 răspuns:
| Jokyo a răspuns:

Poate este stricat incarcatorul... daca nu vezi poate ai niste praf sau gunoaie in locul unde bagi icnarcatorul si nu face atingere bine...