| Anonimul912312 a întrebat:

Am un iphone 4s si cand instalez aplicatii cu iTunes imi zice "Sincronizare iTunes. Instalarea"X" a esuat. Aplicatiile sunt luate de pe net.

4 răspunsuri:
| raluka66 a răspuns:

Daca nu iti iei aplicatiile de pe app store iphone-ul simte ca e ceva ca un hack si atunci nu il poti sincroniza. Cumva nu poate sa il accepte (ca un transplant care e respinshappy ) Daca le iei de pe app store atunci nu vad care e problema sad

| Anonimul912312 explică:

Pai anumite aplicatii de pe appstore sunt cu bani de ex fifa 2013, si e pe mob.org gratis...

| Andrei1099 a răspuns:

laughing))), ca sa le instalez asa trebuie sa fie jailbreakuit si instalat appsync din cydia, itunes nu va sincroniza aplicatii crackuite. Ce iOS ai pe iphone?

| Anonimul912312 explică:

E iphone 4s are ios 6.1.3