| BamBum_3904 a întrebat:

am un Iphone 3g - 4.0.1 cu jailbrake. Mi-am luat mai multe aplicatii si de pe itunes dar si de pe installous si cydia. Atunci cand conectez la Itunes si vreau sa pun o aplicatie de pe PC imi zice ca toate aplciatiile mele vor fi sterse si vor fi inlocuite cu cele din itunes. Cum pot sa fac sa nu mi se stearga aplicatiile din el, dar sa si pot pune aplicatii de pe PC?

Răspuns Câştigător
| veronica a răspuns:

Nu se poate, pentru ca ai jailbrake nu poti sa conectezi tel-ul la itunes pentru ca tel-ul se intoatce la programele din fabricare si pierzi jailbrake-ul.