| Aalyn91 a întrebat:

Am un iphone 5S si este actualizat la ultima versiune de ios 11.1.1 si eu vreau sa fac downgrade la 10.3.3 pentru ca era mult mai bun cu ala dar se pare ca metoda cu itunes nu merge ma poate ajuta cineva sa imi spuna daca se poate face?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urmeaza indicatiile de aici https://www.macworld.co.uk/......0-3522302/

| doctorandus a răspuns (pentru anonim_4396):

11.1.1 nu e beta. iTunes nu face flash decat cu cea mai recenta versiune stabila (sau cu cea mai recenta versiune beta).