| Alindinu472 a întrebat:

Salut am iphone 5 ( are ultima versiune IOS 10.3.3)
si in timpul unui apel daca vreau sa dau telefonul pe spiker si sa vb cu persoana,persoana nu ma aude pe mine dar eu o aud pe ea, cred ca e de la microfon, cum as putea sa rezolv asta?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Da o resetare generală, dacă nici după asta nu merge trebuie sa îl duci la un service sa rezolve problema cu microfonul, îl face repede și nu te costa mult.

| mudokins78 a răspuns:

Ia şi tu legătura cu americanii! Nu ei produc căcaturile astea de telefoane?
Bagami-aș pulla'n Iphone!
(Scuze!, nu are legătură cu tine, ci cu producătorul)