| Bogdiy14 a întrebat:

Am un iphone 9 si nu prea imi mai place cum merge... ma gandeam sa imi iau un s10 edge dar e cam eftin pentru gustul meu... ma puteti ajuta? Sti cand se lanseaza iphone 11 sau s11 edge?

Răspuns Câştigător
| Superior a răspuns:

Nokia 1100, e bine asa?

3 răspunsuri:
| BeSmart17 a răspuns:

Exista i phone 9?

| LoredanaS19 a răspuns:

Nu exista nimic din ceea ce spui tu, dar ma bucur ca ai abilitatea incredibilă de a visa, chiar faci un lucru bun tine tot asa happy si apropo Iphone 11 sau s11 este se vor lansa undeva prin 2021 happy

| Daniel9988 a răspuns:

S10 edge nu exista.,, E cam ieftin pentru. gustul meu''...Normal ca daca nu exista este si ieftin, nu?laughing)