| imbauser a întrebat:

Salut ma puteti ajuta sa ma decid, nu stiu ce sa aleg intre un iphone 6s si un samung s6 edge. Ma puteti ajuta stiu ca iphonul suna cel mai interesant datorita brandului.

Răspuns Câştigător
| SoundTapes a răspuns:

Se spune ca Samsung-ul este mai bun ca iPhone-ul. Insa din punctul meu de vedere, Apple este si va ramane brand-ul meu favorit. Acum depinde ce vrei tu. iPhone are un meniu simplu perfect pentru cei ce se grabesc, insa Samsung iti da voie sa iti exprimi creativitatea prin aranjarea iconitelor, widget-uri si tot felul.
Acum ti-am spus, din punctul meu de vedere as alege iPhone-ul. Design-ul este impecabil, functioneaza perfect, repede si cu siguranta nu o sa ai probleme cu el. Nu tu virusi, nu tu resetari. Acum depinde de tine.

Sper ca te-am ajutat! :*

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Recomand Samsung Galaxy S6 Edge! Este foarte bun, foarte performant decat Iphone 6s!

| SuciuFlo a răspuns:

Eu recomand samusngul, are specificatiile mai bine definite si functiile functioneaza mai bine, dar daca vrei sa fii la moda cu celelalte gazele care arunca banii, ia-ti iphone, dar e o investitie proasta... fara rautate!