| 23FabyusCatalin a întrebat:

Ma puteți ajuta ce telefon sa aleg dintre aceste variante: Iphone 6s/6s Plus, Samsung Galaxy S6 edge/edge+ sau LG G5.
Puteți sa îmi sugerați si alte variante de telefoane ale voastre! big grin

3 răspunsuri:
| Copaci_Liviu_1981 a răspuns:

De ce te complici daca ai bani de g5 ai bani de s7 normal. edge e mai scump... depinde de preferinte

| Shel a răspuns:

Lg g5 clar.

| ElySl a răspuns:

Liviu...Am vazut multi ratati la viata mea ca tine! Voi va luati numai dupa popularitatea numelui... Uita-te in video si vezi ca Samsung e **** pe langa LG https://www.youtube.com/watch?v=Dh-u7kyyw98