| Robo97 a întrebat:

Am un LG optimus l5 i'am bagat soft de 4.1.2 merge perfect, dar cand am baga o aplicatie pe el ( iron man 3 ) aproape cand sa se traga mi-a zis ca nu are suficient spatiu de stocare. problema e ca acuma nu mai gasesc aplicatia ca sa o sterg si imi ocupa toate memoria din telefon. am cautat'o peste tot si nu o gasesc pur si simplu e ocupata toate memoria telefonul, dar nu am nimic pe el ca sa o justifice.

3 răspunsuri:
| booogdanz a răspuns:

Fai root la telefon si dupa instaleaza link2sd si o poti gasi acolo

cu link2sd poti face orice. poti sa stergi/muti o aplicatie de pe telefon pe card

| Frank51 a răspuns:

Incearca sa formatezi tot de pe el, si nu trebuia sa bagi 4.1.2, ca poate nu poate sa duca atat, (nu stiu cat duce)

4.1.2 jelly bean este mai nou decat 4.0.3 ice cream sandwich

Tot ce poti face este sa formatezi tot

| 8mariastar a răspuns:

Daca nu poti sa o stergi ia-ti card de memorie