| bogdanbss1 a întrebat:

Am un Lg optimus l5 si merge extrem de greu.L-am resetat cred ca de 50 de ori pe putin si merge la fel.De la aplicati nu e pentru ca nu are nici una in el.As dori sa imi dati sugestii pentru a rezolva problema fara sa imi spuneti "du-l la service ".
Si cum intru in recovery mode pe acest telefon printr-o anumita combinatie de butoane?
este e610v si are 4.0.3 android
Va rog sa ma ajutati

2 răspunsuri:
| aGekaM a răspuns:

Prea multe resetări, l-ai epuizat pe sărăcuțul telefon. Încearcă să îi faci update la o 9 versiune de android (asta dacă e disponibilă o 9 versiune), după ce i-ai dat reset. Daca nu merge nici așa. cumpărăți altul!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Modelul este foarte SLAB :(
http://www.gsmarena.com/lg_optimus_l5_e610-4571.php

NU ai ce să pretinzi de la un procesor de 800 MHz şi de la 512 MB RAM!
Poţi să-ţi cumperi ALT telefon mai performant;)

Toate cele bune!