| Toma_Gabriel_1991 a întrebat:

Am un LG Optimus Sol E730, cineva imi trimite mesaj dar eu nu il primesc... timp de 1 zi - 2 nu primesc niciun mesaj. dintr-o data primesc toate acele mesaje, chiar daca ele au fost trimise acum 2 zile. Ce pot face sa vina la timp? FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Dobros a răspuns:

Mai sterge din memorie...eu am un Samsung galaxy mini si tot asa imi facea. daca are LG sistem android (desi nu prea cred) o sa-ti apara o chestie sus prin care sa-ti zica ca ai memoria de pe card epuizatawinking

1 răspuns:
| Toma_Gabriel_1991 explică (pentru Dobros):

Mersii