| betmen a întrebat:

Am un LGku990i si nu merge sa trimit mesaje,imi spune ca trimiterea mesajului a esuat, cum sa fac sa pot trimite?

Răspuns Câştigător
| viorelmmv a răspuns:

Pai intra la setari mesaje si trece-i nr de tel de la ce retea esti, fiecare retea are un nr de tel care trebuie trecut la centru de mesaje, spre exemplu eu la vadafone am +4 0722 006000, daca esti din alta retea suna la informatii si cerele nr ca nu le stiu

1 răspuns:
| Daimler a răspuns:

Incearca sa salvezi ce ai de salvat si dai o resetare la setarile din fabrica