| PisicutaMea a întrebat:

Am un telefon Lg KP501.Am vrut azi sa trimit mesaje ca in tot deauna, dar mi-a aparut eroare.Imi scria Ca nu se poate trimite ceva de genu"A esuat trimiterea mesajului" si imi apare in Expediate nu in Trimise ca de obicei.

Răspuns Câştigător
| BIBINHO a răspuns:

Pai de obicei, in ultimul timp sunt retelele de vina, deoarece si eu trimit mesaje in COSMOTE dar nu se trimit sau se trimit foarte foarte greu!
Incearca alte retele. Daca nu merge resofteaza telefonul big grin!

| PisicutaMea explică (pentru BIBINHO):

Eu sunt in reteaua Orange.Cum as putea sa-l resoftez?

| BIBINHO a răspuns (pentru PisicutaMea):

Pai du-te la cineva care cunoaste! sau la un service de telefoane big grin