| Eeeeeeeeeeee a întrebat:

Urgent! Trebuie sa trimit niste mesaje, dar imi apare: trimiterea a esuat:-s. incerc de ceva timp. oare de ce?

Răspuns Câştigător
| Shugareala a răspuns:

Este prea incarcata reteaua happy mai incearca... pana la urma reusesti tongue

6 răspunsuri:
| Piㄨㄨy a răspuns:

Nu ai semnalthinking

| iulyspy a răspuns:

Ori e prea aglomerata reteaua, ori nu mai ai credit, ori n-ai platit factura, ori n-ai semnal
Paste fericit!:*

| Damaris_8457 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat acelasi lucru si mi-au spus ca este din cauza cartelei si a trebuit sa o schimb.deci nu stiu ce sa zis dar mai bine iti iei alta cartelabig grin

| Alex0194 a răspuns:

E prea incarcata reteaua

| iubesc a răspuns:

E prea incarcata reteaua.asa e si acum la mine of

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eşti sigură că mai ai credit laughing?