| ella63 a întrebat:

Am un Nokia 6500 slide, si tastele exterioare nu mai raspund la comenzi.Merge doar cel de oprit pornit.Am scos bateria, l-am inchis deschis de mai multe ori dar tot blocat ramane,.nu se stinge nici lumina la el, ramane aprins mult si bine pana se epuizeaza bateria.Ce se poate face?

1 răspuns:
| Silviu_Razvan_1998 a răspuns:

Si eu am patit la fel cu un Nokia... daca e nou ( luat de maxim 6 luni ) ar trebui sa isi revina de la sine (mie asa mi s-a intamplat ). Daca persista problema du-te cu el la un service. Succes!