| SadBlackAngel a întrebat:

Am un Nokia c3 - 00 si pe cartela de la Orange au facebook nelimitat, cu ce aplicatie de facebook as putea sa folosesc facebook-ul nelimitat?
multumesc anticipat

6 răspunsuri:
| Marius_Mandarina_1995 a răspuns:

Pentru a nu primi cost suplimentar daca esti la abonament mai bine ai intreba un operator Orange, e mai sigur decat sa te trezesti cu 100 lei cost suplimentar.

| ZeusMeMo a răspuns:

Nu cred ca ai nelimitat cu aplicatia de facebook, cred ca e nelimitat daca intrii de pe un browser cu adresa m.facebook.com

| JoKeR31 a răspuns:

Sall
Intra pe telefon pe WWW.Stelyos.org SI intri la jocuri si aplicati java si pe acolo trebuie sa fie facebook.
Funda

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a putea accesa nelimitat destinatiile respective trebuie sa te conectezi prima data pe Portalul Orange m.orange.ro si din acest portal sa accesezi link-urile catre acele destinatii.

Cu prietenie,
Orange Helper

| SadBlackAngel explică (pentru OrangeHelper):

Eu vreau de pe aplicati sa folosec nelimitatul

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru SadBlackAngel):

Poti sa vrei, nelimitatul functioneaza doar cum ti s-a spus