| CrazyMe99 a întrebat:

Am un Orange Nivo si mi-am luat niste jocuri (format.apk de pe comp si le-am pus pe cardul SD) si nu gasesc acum cum sa rulez instalarile....ma poate ajuta cineva?
Funda

2 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Acceseaza cardul, si folder-ul in care ai pus fisierele cu extensia.apk, si dai pe fiecare, si le instalezi. Dai pe una din ele, si iti apare ceva, si dai pe instalare, si astepti pana se instaleaza.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti poti instala aplicatiile dorite, compatibile cu telefonul tau, din magazinul Google Play.

O zi buna,
Orange Helper