| CosminSM a întrebat:

Am un S3 Mini, si cateodata mi se restarteaza incontinuu, mai mult cand il fortez la jocuri sau stau mult pe el, pana la 75% nu se restarteaza, si cand e la incarcat nu se restarteaza deloc. Stiti de la ce e?

1 răspuns:
| TanteMarianne a răspuns:

L-ai scapat deja? daca l-ai scapat de vreo 5 ori foarte rau s-ar putea sa fie din cauza asta.
sau
probabil ca are memoria aproape plina si nu mai face asa de bine fata!
incearca mai bine sa intreb pe cineva care se cunoaste mai bine in domeniul telefoanelor sau du-te de unde l-ai cumparat!