| Madalina04 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy s3 mini cu care am o problema de ceva timp. Mi se descarca foarte repede bateria si cand ajunge pe la vreo 30%-40% pur simplu se restarteaza incontinuu (si imi arata ca bateria e de mai putin de 10% incarcata) până il bag la incarcat. Ce credeți ca ar putea avea si eu ce pot face? Mulțumesc, funda!

Răspuns Câştigător
| RebecCa11 a răspuns:

Iti recomand " Du Battery Saver" si antivirusul " Du Spees Booster" si eu am S3 mini si de cand am programele astea 2 nu am probleme nici cu bateria sau cu virusi, banuiesc ca nu iti ti luminozitatea la maxim?! Sau datele mereu deschise? Pentru ca asta ar fi problema.