| lCata a întrebat:

Am probleme cu stomacul de mai bine de 5 ani. Adesea 'chioraie' desi nu imi este foame. Am observat asta la scoala. Daca nu mananc cate ceva inainte de fiecare ora incepe un adevarat spectacol care nu se mai opreste pana nu mananc din nou. Mananc bine dimineata si adesea ma fortez sa mai mananc si la scoala.
Se aude mai tare si mai des cand stau intinsa.
Alte simptome nu am. Cateodata balonata, dar nu am dureri.
Stiti care ar fi cauza si cum s-ar putea trata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| pirla a răspuns:

Eu iti sugerez sa consulti un medic.S-ar putea sa-ti chioraie stomacul si din cauza ca ai mancat prea mult. Funda? :*

| ShdDidutz a răspuns:

Mai bine consulti un medic specialist ca sa nu te trezesti cu altceva.