| Muntenaşu_Sebastian_1998 a întrebat:

Am un S4 din America si in bara de notificari nu am butonul Mobile data. cum as putea sa adaug acel buton in notification panel?

3 răspunsuri:
| IamBigLov3r a răspuns:

Nu poti, dar poti sa tii apasat pe butonul de inchidere al telefonului si iti vor aparea urmatoarele:Inchide dispozitivul, modul de avion, Date mobile

| LTAA a răspuns (pentru IamBigLov3r):

Ba da, se poate.
In panoul de notificari, in coltul dreapta-sus ai doua butoane, atingi cel cu patratelele si ti se afiseaza toate optiunile.
Din nou, in coltul respectiv, ai un creionas. Apesi pe el si te trimite la sectiunea setari unde poti sa le modifici.