| Floreenofficial a întrebat:

Mi-a disparut butonul cu Ro, En de pe bara albastra de langa start.
Este vorba de acel buton de setare a limbii... ce as putea face ca sa fie afishat din nou?sad

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Paul ti-a spus foarte bine . Eu stiam ca se poate rezolva si din bara cumva .

| Bacemi a răspuns:

Paul ti-a spus foarte bine. Eu stiam ca se poate rezolva si din bara cumva.

| User a răspuns:

Start -> control panel -> regional and language options -> languages -> details -> language bar -> bifezi "show the language bar on the desktop" -> ok -> ok -> ok.