| Muntenaşu_Sebastian_1998 a întrebat:

Mi-am cumparat un S4 din America si vad ca are vreo 2 probleme. Nu am in notification panel butonul de date mobile. Si nu merge sa fac hospot. Imi zice,, mobile data is not availabe or invalid sim". Cum as putea sa remediez aceste probleme?
FUNDA!

4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Este blocat pe reteaua respectiva?

| ALEXXXL19 a răspuns:

Cea mai simpla resofteazal sau ai cartela in el e decodat?

| Muntenaşu_Sebastian_1998 explică:

Nu este blocat pe vreo retea. Telefonul este deblocat pe toate retelele dar nu inteleg de ce am problemele astea. Si ar trebui sa-mi schimb androidul?

| apkion a răspuns:

Poti sa ii schimbi sistema.eu iti recomand. dar daca ti-o schimbi iti pierzi garantia.
daca esti de acord scrie aici si eu te voi ghida
!