| KiraXander a întrebat:

Am un s5 si ieri i-am dat o tranta pe asfalt, iar acum nu-mi mai citeste cardul de memorie si am date importante pe el.
Nu este cardul de vina ci telefonul, am bagat cardul in alt telefon si la citit dar in al meu nu il mai citeste. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Il duci frumusel la reparat.

| KodrutZ a răspuns:

Mai da-i o trinta poate isi revine.

| Tudor_Mario_Paun_1997 a răspuns:

Reparal si damil mie pe gratis daca esti bun la inima si cu dumnezeu!

| oODonViperOo a răspuns:

Depinde la ce vrei sa te referi prin "ce sa fac". Daca vrei sa iti functioneze din nou slot-ul telefonul il duci la reparat, iar daca vrei sa iti recuperezi datele folosesti un adaptor sau pur si simplu ceri ajutorul prietenului cu telefonul in care ti-a functionat cardul si iti pui datele pe calculator.