| V.v a întrebat:

Am un telefon Samsung Star si nu mai imi citeste cardul de memorie. Prima data am crezut ca este de vina cardul si l'am bagat in alt telefon si acolo mergea. Am inlocuit cardul, dar nici pe acesta nu il citeste, deci cred ca telefonul are ceva...
Ce ar putea sa aiba?

Răspuns Câştigător
| aniiledha a răspuns:

Nu are nimica. si eu am patit acelasi lucru. incearca sa bagi o cartela de Nokia sau una originala de samsug. ai sa vezi ca o sa mearga:* succes:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E setat de la seteri in "stocare de masa"?happy, daca nu, atunci verificawinkingsi daca da, incearca sa cauti cadul in My computer.happy Bafta!