| AlecsAnndru a întrebat:

SALUT TPU! Azi am bagat windowsul la calculator si am uitat telefonul in cablu de date in calculator, si cand am sters driverele din calculator, mi-a aparut si cardul meu de la telefon acolo si l-am sters si pe ala din greseala, acum telefonul nu mai citeste cardul, mai merge sa il fac? este de 4GB nou...Nici alte telefoane nu il citeste. Dau funda! :*

9 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Formateaza cardul
Toate cele bune

| AlecsAnndru explică (pentru HardCore7750):

Nu merge formatat, zice ca widowsul nu poate sa il formateze

| HardCore7750 a răspuns (pentru AlecsAnndru):

Pff... Nu stiu ce sa zic... cumpara-ti altul, nu te mai chinui cu asta, oricum nu e scump
Toate cele bune

Răspuns utilizator avertizat
| queenofsaigon a răspuns:

Formatează cardul. Lasă-l în telefon și conecteazp cablul... dacă îți apare în My Computer, spune-mi ce format are.

| AlecsAnndru explică (pentru queenofsaigon):

0 bytes

| queenofsaigon a răspuns (pentru AlecsAnndru):

Mă refer dacă e NTFS, FAT32, etc. Se poate să-l fi schimbat tu din greșeală. Trebuie să fie FAT32 ca să poată fi citit de telefon.

| AlecsAnndru explică (pentru AlecsAnndru):

FAT scrie