| Chs_Răzvan_1991 a întrebat:

Am un Samsumg galaxy s3 si i-am facut update la android 4.1.1 si acum ju ii mai merge Play Store(nu se mai porneste). Ar ajuta cu ceva sa ii fa resoft?

4 răspunsuri:
| Zaga a răspuns:

Nu ar ajuta cu nimic o resoftare fiindca play store nu are nevoie de chestii de genu asta. poti sa il repornesti nu are nicio legatura resoftarea cu magazinul play.

| Chs_Răzvan_1991 explică (pentru Zaga):

Am incercat orice si nu a mera nimic...an zis savil reaoftez ca poate se sterge si update-ul si revine la cum era inainte...

| silviu20 a răspuns:

Cat a costat samsungu galaxy s 3?

| Zaga a răspuns (pentru Chs_Răzvan_1991):

Deci iti mai spun odata tu nu ai de ce sa-l readuci la setarile din fabrica. problema poate sa fie cred eu de la google play nu stiu sigur fiindca asa mi-a facut si mie. tot acelasi lucru ca nu-mi mergea deloc. asta ti-am zis poti sa-l repornesti si vezi daca merge fiindca nu are nicio logica ca sa-l duci la resoftare.