| EmoBoy48 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3 cam de 3 luni si inainte cand intram
pe Youtube videoclipurile HD mergeau bune fara sa se opreasca
acum se opresc din minut in minut si trebuie sa scot HD-ul sa mearga bine am si antivirus Avg. Am incercat sa sterg programele
si tot asa. CIne ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| gabitza332 a răspuns:

Posibil sa fie de la actualizari, a avut ceva probleme you tube.Intra pe site si dezinstaleaza you tube si instaleaza la loc fara sa il actualizezi, iar daca nu merge incearca sa dai restartare din fabrica.Am si eu un Samsung galaxy y si am avut si eu probleme cu you tube si l-am dezactualizat si acum merge perfect.